Najnowsze w serwisie

Minimalistyczne baterie łazienkowe GROHE Eurodisc Joystick

Spis treści

Bateria GROHE Eurodisc Joystick to niebanalny i funkcjonalny dodatek do łazienki. Wyróżnia ją minimalistyczne wzornictwo i ergonomia rączki mieszacza.

Minimalistyczne baterie łazienkowe GROHE Eurodisc Joystick

Innowacyjną technologia GROHE SilkMove®, zastosowana w głowicy baterii, pozwala na precyzyjne sterowanie mieszaczem wody. Wykorzystanie technologii oszczędzania wody GROHE EcoJoy® gwarantuje natomiast odpowiedzialne i zrównoważone zużycie wody oraz energii. Baterie do umywalek ściennych są dodatkowo wyposażone w regulowany perlator GROHE AquaGuide. Ponadto technologia GROHE SpeedClean zapewnia niezawodną i wieloletnią funkcjonalność.

Kolekcja Eurodisc Joystick posiada charakterystyczne dla produktów GROHE wzornictwo. Studio Projektowe GROHE zadbało na przykład o odpowiednie wykończenie dźwigni, które nawiązuje do typowego dla asortymentu GROHE elementu – chromowego koła. Ponadto, aby korzystanie z baterii było jak najbardziej wygodne, jej korpus nachylony jest pod kątem 7 stopni. To właśnie za połączenie unikalnych rozwiązań technologicznych z niepowtarzalnym designem, kolekcja GROHE Eurodisc Joystick zdobyła uznanie jury konkursu Red Dot w kategorii projektu produktu.

Kolekcja

Na kolekcję GROHE Eurodisc Joystick składa się pełna gama baterii dla całej łazienki. Są to na przykład baterie jednouchwytowe z trzema rodzajami wylewek o różnej wysokości, jak również płaskie, 2-otworowe warianty baterii ściennych, które idealnie pasują do każdej umywalki. Dzięki odpowiednio zachowanym proporcjom, można już zapomnieć o rozpryskującej się wodzie podczas korzystania z kranu.

W ofercie GROHE znajdują się również prysznice ścienne oraz baterie wannowe w stylistyce Eurodisc Joystick, dzięki czemu można uzyskać jednolity wystrój łazienki. Jeśli chodzi o kolorystykę kolekcji baterii umywalkowych, dostępne są dwa warianty – klasyczny chromowany oraz księżycowa biel. Wykończenie w technologii GROHE StarLight® Chrome, gwarantuje wyjątkowy i trwały połysk powierzchni. Obydwa warianty pasują idealnie do gamy pryszniców GROHE w tych samych kolorach oraz do termostatu Grohtherm 3000.

Nowa kolekcja baterii GROHE Eurodisc Joystick to czysta funkcjonalność i gustowny design, który z pewnością zachwyci każdego, a nowoczesna stylistyka kolekcji idealnie pasuje do współczesnych łazienek.

Powiązane artykuły