Najnowsze w serwisie

Kabina prysznicowa Sanswiss – czy warto ją mieć?

jak odpowiednio dobrac kabine prysznicowa

Spis treści

W ostatnich latach coraz częściej odchodzimy od stosowania tradycyjnych wanien, a zamiast nich montujemy kabiny prysznicowe. Jest to rozwiązanie, które pozwala przede wszystkim oszczędzić nieco miejsca. Jednak na tym zalety się nie kończą, pozostałe postanowiliśmy przedstawić w tym poradniku. Jednym z uznanych producentów kabin oraz osprzętu jest Sanswiss, firma ze Szwajcarii która od lat działa na rynkach europejskich. Dostęp do ich produktów w Polsce jest bardzo łatwy, dzięki temu że posiadają swój oddział w Wałbrzychu.

Szerokie spektrum oszczędności

Przede wszystkim trzeba sobie jasno powiedzieć, że oszczędność miejsca to jedynie mały wycinek zalet, jakie posiadają kabiny prysznicowe. Oprócz tego oczywistego faktu bardzo istotnym jest również ten, iż biorąc prysznic zużywamy o wiele mniej wody, niż podczas napełniania wanny po brzegi. Jest to niezmiernie istotne jeśli chcemy zaoszczędzić na domowych rachunkach. Kabiny Sanswiss posiadają ciekawie rozwiązany system dystrybucji wody, dzięki czemu oprócz korzystania ze standardowej słuchawki prysznicowej, możemy też skorzystać z tzw. deszczownicy. Znacznie zwiększa to komfort mycia, przyspiesza jego proces, a to pozwala na jeszcze dalej idące oszczędności. Nie można zapomnieć też o łatwości czyszczenia, ponieważ i w tym przypadku kabiny Sanswiss mają sporą przewagę nad zwyczajnymi wannami. Brodzik wykonany jest ze specjalnego tworzywa, do którego nie przywiera brud. Natomiast szklane ściany boczne posiadają od wewnątrz specjalną powłokę, która pozwala na usunięcie brudu za jednym pociągnięciem gąbki.

Wyposażenie kabin i łazienek

Powyższe to jednak nie wszystko, ponieważ warto wiedzieć jakie kroki możemy podjąć, jeżeli nasza kabina ulegnie jakiemuś uszkodzeniu. Jeżeli mamy problemy np. z syfonem do brodzika, możemy bez żadnych problemów kupić zamiennik od Sanswiss. Podobnie wygląda to z samym brodzikiem, co ma znaczenie przede wszystkim podczas wyboru odpowiedniej kabiny. Możemy dostosować wymiary do własnych potrzeb, by wykorzystać 100% dostępnej przestrzeni w łazience. Jednocześnie możemy skorzystać z różnych wariantów designu, dzięki czemu kabina będzie dopasowana kolorystyką i wyglądem do pozostałej części pomieszczenia. Jeżeli kupimy komplet prysznicowy Sanswiss otrzymamy wszystkie niezbędne elementy, które wymagane są do jego montażu. Wystarczy tylko ustawić kabinę, wykonać przyłączenie wody oraz odpływu do kanalizacji i już możemy cieszyć się komfortowym myciem. Jednocześnie koszt zakupu nie jest większy, niż kompletów innych producentów.

Powiązane artykuły