Funkcja ogrzewania w klimatyzatorach Kaisai – poznaj zalety

ogrzewanie w domu

Spis treści

Klimatyzatory Kaisai to nowoczesne urządzenia na każdą porę roku. Dzięki temu z ich zalet można korzystać też zimą. Dlaczego warto rozważyć je jako źródło ogrzewania?

Wydajne ogrzewanie dzięki klimatyzatorom Kaisai

Ogrzewanie domu od dawien dawna odbywa się przy wykorzystaniu gazu, węgla i drewna. W ostatnich latach coraz więcej osób interesują również urządzenia elektryczne. Jedną z wartych uwagi metod jest klimatyzacja Kaisai, która w jednym urządzeniu łączy wszystko to, co jest potrzebne do zapewnienia w domu optymalnej temperatury o każdej porze roku.

Wykorzystanie klimatyzatorów jako generatorów ciepła to niejedyne rozwiązanie oparte na działaniu prądu. Drugim sposobem jest instalacja grzejników elektrycznych. Klimatyzatory Kaisai mają jednak nad nimi znaczną przewagę. Ogrzewanie pomieszczeń przy ich pomocy jest znacznie tańsze niż w przypadku odkręcania kaloryferów.

Skąd bierze się tania eksploatacja klimatyzatorów Kaisai? Wynika ona z wykorzystania nowoczesnego czynnika chłodniczego R32. Zawiera on difluorometan, który podgrzewa wodę aż do 65°C. Dzięki temu urządzenie może skutecznie podwyższyć temperaturę w pomieszczeniu nawet w mroźny dzień. Co więcej, R32 cechuje się wydajnością o około 15% wyższą niż dawnej używany czynnik R410A.

Klimatyzatory Kaisai to także konkurencyjna propozycja ze względu na zastosowanie technologii inwerterowej. Zapewnia ona szybkie osiągnięcie wymaganego ciepła w pomieszczeniu, zużycie energii niższe nawet o 30% oraz brak skoków napięcia i temperatury.

Klimatyzatory Kaisai – ekologia i wygoda

Klimatyzatory Kaisai to dobre rozwiązanie dla osób dbających o środowisko naturalne. Jest to możliwe m.in. dzięki kolejnej zalecie czynnika chłodniczego R32. Difluorometan to substancja zdecydowanie bardziej ekologiczna niż stosowany dawniej w R410A freon. Gazy z tej grupy przyczyniają się do powstawania dziury ozonowej.

Montaż klimatyzatorów Kaisai pozwala ponadto na oczyszczenie powietrza w domu. Dzięki nim w pomieszczeniach nie rozwijają się bakterie i wirusy. Drobnoustroje, które już wcześniej były obecne w powietrzu, są skutecznie usuwane. Dzieje się to za sprawą specjalnych filtrów HEPA przeznaczonych do wyłapywania mikroorganizmów.

Ogrzewanie domu powinno być nie tylko wydajne i ekologiczne, ale też wygodne. Takie właśnie są klimatyzatory Kaisai. Steruje się nimi intuicyjnie dzięki obecności modułu Wi-Fi, co pozwala włączać i wyłączać urządzenia oraz ich poszczególne funkcje z poziomu aplikacji na smartfony i tablety.

Powiązane artykuły