Dwufuncyjny, gazowy kocioł kondensacyjny Logamax plus GB012-25K

Spis treści

Dwufuncyjny, gazowy kocioł kondensacyjny Logamax plus GB012-25KLogamax plus GB012-25K to dwufunkcyjny, gazowy kocioł kondensacyjny marki Buderus. Wyposażony jest w sterownik Cotronic 3 z dużym i czytelny wyświetlacze LCD.

Kocioł Logamax plus GB012-25K wyposażony jest w dwa wymienniki ciepła. Pierwszy wykonany jest ze stali nierdzewnej, drugi ze stopu Al-Mg-Si, czyli z materiału o wyższej przewodności cieplnej. W połączeniu z precyzyjną kontrolą temperatury i inteligentnym panelem sterowania, kondensacja przebiega intensywnie, obniżając zużycie paliwa oraz w sposób stale kontrolowany, zapewniając długą żywotność urządzenia.

Logamax plus GB012-25K dostępny jest w wersji podstawowej na gaz ziemny typu E jednak opcjonalnie, po zastosowaniu zestawu przezbrojeniowego, może być zasilany gazem płynnym typu P (propan).

Kocioł Logamax plus GB012-25K przeznaczony jest do współpracy z koncentrycznymi pionowymi i poziomymi systemami powietrzno-spalinowymi (typy C12, C32), z systemami z rozdzielnym prowadzeniem przewodu powietrznego i spalinowego (typy C52, C82) oraz z poborem powietrza do spalania z pomieszczenia (typ B22). Standardowo kocioł dostarczany jest bez adaptera powietrzno-spalinowego, który stanowi element wyposażenia dodatkowego.

Powiązane artykuły