Najnowsze w serwisie

Bieg Instalatora

Bieg Instalatora w Bydgoszczy

Spis treści

Pomysłodawcą i organizatorem Biegu Instalatora jest redakcja portalu branżowego HVACR.pl. Patronem Tytularnym edycji 2017 została firma Eko-Instal – wiodący sprzedawca sprzętu instalacyjno-grzewczego. Głównym Partnerem Biegu jest Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” – organizator Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN w Bydgoszczy.

Bieg Instalatora to bieg przełajowy na dystansie 10 kilometrów, po ścieżkach i drogach największego parku miejskiego w Polsce – Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku “Myślęcinek” w Bydgoszczy.

Bieg odbędzie się 14 maja 2017 – w niedzielę tuż przed Targami WOD-KAN – największej takiej imprezy w środkowej części Europy.

Organizator przewiduje, że w Biegu weźmie udział około 500 zawodników.

W Biegu mogą wziąć udział wszyscy biegacze, ponieważ zaplanowano kategorię open i wiekową. Dzięki dodatkowym klasyfikacjom jak “instalator” czy “wod.-kan.” – wyróżnieni zostaną, indywidualnie i drużynowo, biegający instalatorzy, inżynierzy, projektanci, technicy, handlowcy oraz wszyscy związani z szeroko pojętą branżą instalacyjną.

Wszyscy Uczestnicy otrzymują pakiet startowy, a uczestnicy, którzy ukończą Bieg – pamiątkowy i wyjątkowy medal w formie klucza.

To trzecia edycja tego rodzaju ogólnopolskiej imprezy, która będzie odbywała się cyklicznie raz do roku.

Zapraszamy do uczestnictwa w Biegu Instalatora i współpracy!

Oficjalna strona internetowa Biegu dostępna jest pod adresem www.bieginstalatora.pl.

Kontakt z organizatorem: Aldona Rybka, redaktor HVACR.pl, tel. 602439111, a.rybka@hvacr.pl


opracowano na podstawie komunikatu prasowego

Powiązane artykuły